Budoucnost máš ve své mysli!

Vše, na co jen pomyslíš se Ti pak děje v reálném světě..

10846408_728049043940055_901271397369582796_n

Ať se jedná o to dobré nebo špatné. Výběr, jaký tvůj život bude, je na Tobě. Já se před několika lety rozhodla svůj život směrovat příjemnější cestou a hlavně svojí cestou. Ikdyž ne vše se děje zrovna tak, jak bychom si přáli, život je cesta.

A k životu patří také pády a temnota, kdy jsme smutní, sklíčení, cítíme zradu, vše nám leze na nervy..

ale jak bychom si mohli vážit prosluněných dní, krásných chvilek, kdybychom nezažili ty drsné pády, kdy nás opustí partner, vyhodí nás z práce nebo přijdeme o milovanou bytost? Vše má svá pozitiva, ikdyž se nám to v tu chvíli vůbec tak skvělé nezdá. Někdy v tom špatném nevidíme východisko a jediné pozitivum..

Jenže v tom špatném je vždycky i kousek toho dobrého, což vidíme až zpětně.

Na webu Ženy ženám, kam často píši, byl publikován můj nový článek na téma „budoucnost nosíš ve své mysli“, pokud tě zajímá o čem píši, přečti si ho. (klikni na zabarvený text)

Ráda bych Ti také doporučila shlédnout webinář zdarma, který vede Alice Kirš. Alice je mojí velkou inspirací, protože žije svůj život snů, kam také pomalými krůčky směřuji.. Zda se chceš o ní dozvědět více, mnohé ti o ní prozradí její kniha, kterou vydala loni. Dnes oslavuje více jak tři tisíce spokojených čtenářů.

Další velkou inspirátorkou, ve které se hodně vidím, mi je Stáňa Mrázková, je totiž veliká cestovatelka a její současná „pracovní pozice“ ji umožňuje cestovat kam chce, aniž by se musela „dovolovat“ o pár týdnů volna ve svém zaměstnání. Pokud se chceš o Stáně a jejím příběhu dozvědět více, doporučuji její zbrusu novou knihu, kde detailně popisuje jaké překážky ona překonala, aby se dostala na tu svou pláž snů. Kam můžeš i TY!

Takže pokud se trápíš právě v nějakém stínu, cítíš se sama nebo sám, připadá ti, že stojíš na křižovatce a nevíš kudy kam, doporučuji shlédnout toto video (až do konce), udělej si svůj oblíbený čaj, nebo si nalij sklenku vína, pohodlně se usaď a nech se inspirovat lidmi, kteří svůj vysněný život, který tenkrát (pár roků nazpátek) měli jen ve své mysli (později došlo na realizaci), ale SEN se jim nakonec uskutečnil, když mu zůstaneš věrný/á. Všechnu moudrost již máš v sobě, ty víš, po čem prahneš, tak si to konečně připusť, máš na to!

S láskou, Romi

http://www.kouzloknih.cz

PS: Tvůj život může chutnat sladce, pokud se pro to rozhodneš! 🙂

10393782_10203247680334541_8675711273712031447_n

Reklamy

1 komentář: „Budoucnost máš ve své mysli!

  1. Pingback: Reference od vás.. | Romča Sedláčková

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s